Home / Aktualności / Dwaj zawodnicy Wisły wracają do treningów
Dwaj zawodnicy Wisły wracają do treningów
Wisła Kraków

Dwaj zawodnicy Wisły wracają do treningów

Przerwa na mecze międzynarodowe może wiele pomóc Wiśle Kraków. Treningi rozpoczęli już Emmanuel Sarki i Denis Popović, choć jeszcze nie ćwiczą z drużyną „Białej Gwiazdy”. Pierwszy z nich w poprzednim sezonie zerwał więzadła krzyżowe, drugi natomiast nie grał od spotkania z Ruchem Chorzów.

– Cieszy nas powrót do zdrowia dwóch kolejnych zawodników, bo trener ma większy komfort mając liczniejszą kadrę. W czasie przerwy nie zdecydowaliśmy się na żaden sparing, ale kilku graczy na pewno zagra w rezerwach. Mamy wielu zawodników z zagranicznych krajów, podróże też są męczące, niektórzy piłkarze jeszcze dochodzą do siebie po kontuzjach – ujawnił Marcin Broniszewski, asystent Kazimierza Moskala.

Wisła Kraków swój kolejny mecz w Ekstraklasie zagra 20 listopada w delegacji z Górnikiem Zabrze. W pierwszym meczu padł remis 1:1, zaś gola dla „Białej Gwiazdy” strzelił Rafael Crivellaro.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 − = jeden

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top