Home / Aktualności / Von Heesen zniesmaczony drugą połową
Von Heesen zniesmaczony drugą połową
Herb Lechii Gdańsk

Von Heesen zniesmaczony drugą połową

Pierwsza polowa meczu pomiędzy Lechią Gdańsk a Górnikiem Zabrze jak na poziom Ekstraklasy stała nie na dobrym, ale bardzo dobrym poziomie. Jak to się jednak mówi „co dobre szybko się kończy” i nie inaczej było i tym razem, bo druga część gry była nudna jak flaki z olejem. Nic dziwnego, że rozczarowania grą swojej drużyny w tej części meczu nie krył opiekun gospodarzy Thomas von Heesen.

– Druga połowa była jak guma do żucia. Górnik cofnął się głęboko, a my nie mieliśmy pomysłu na zmianę rezultatu. Zmiana reprezentanta Polski była okropna. Wprowadzając nowego zawodnika, oczekuję dużo więcej, a byłem rozczarowany grą Peszki. Powinien dać dużo więcej jakości. W drugiej połowie nie mogliśmy znaleźć klucza na odmianę sytuacji. Jestem zawiedziony. Czekamy na kolejny mecz. Przed nami długi tydzień do następnego spotkania – mówił po meczu opiekun Lechii.

About Marek Polubiatko

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


dwa + = 6

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top