Home / Piłka zagraniczna / United coraz bliższe zakupu Brazylijczyka
United coraz bliższe zakupu Brazylijczyka
Roberto Firmino - Hoffenheim

United coraz bliższe zakupu Brazylijczyka

Zdaniem „Sky Sports” czwarty klub Premiership zgodził się na warunki zakupu rozgrywającego niemieckiego TSG 1899 Hoffenheim. Manchester United stara się ściągnąć do siebie Roberto Firmino i wiele wskazuje, że uda się zrealizować ten zakup bez żadnych problemów. Na 23-letniego Brazylijczyka ekipa z Old Trafford przeznaczy 13 milionów funtów.

Pomocnik pokazał się w zespole „Wieśniaków” z bardzo dobrej strony, strzelił 12 goli, dołożył 10 asyst, zaś jego zespół zajął ósme miejsce w Bundeslidze. Chociaż klub nie zagra w europejskich pucharach to piłkarz nie ma jeszcze wakacji, gdyż bierze udział w Copa America.

23-latek pokazał się w kadrze „Canarinhos” sześć razy i strzelił trzy gole. Manchester United zajął czwarte miejsce w Premiership i zagra w eliminacjach do fazy grupowej. Jeżeli pokona rywala to znajdzie się w elitarnej grupie klubów w Champions League i niewykluczone, że już wtedy z Firmino w składzie.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− 7 = dwa

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top