Home / Aktualności / Thomas von Heesen: Czeka nas selekcja piłkarzy
Thomas von Heesen: Czeka nas selekcja piłkarzy
Herb Lechii Gdańsk

Thomas von Heesen: Czeka nas selekcja piłkarzy

Zmiana na ławce trenerskiej gdańskiej Lechii nie może nikogo dziwić, gdyż drużyna pod wodzą Jerzego Brzęczka spisywała się słabo, żeby nie powiedzieć bardzo słabo. Przynajmniej jeśli patrzeć na potencjał drużyny z Gdańska. Jaki cel stawia sobie trener Thomas von Heesen?

– Moje pierwsze zadanie to jak najszybsze poznanie poszczególnych piłkarzy i zespołu jako całości. Musimy przeanalizować, gdzie drużyna posiada braki, w którym miejscu trzeba dokręcić śrubę, by Lechia zaczęła osiągać korzystne wyniki. Póki co, pod względem rezultatów, sytuacja jest trochę kryzysowa. Czeka nas selekcja piłkarzy i sprawdzenie, który jest najlepszy na danej pozycji. Do spotkania z Koroną Kielce musimy być tak przygotowani, by w meczu zagrali naprawdę najlepsi. Będziemy dużo pracować z piłką, nad podaniami i poruszaniem się po boisku, a także przyjrzymy się przygotowaniu fizycznemu zespołu – powiedział Niemiec.

About Marek Polubiatko

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


6 × = czterdzieści dwa

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top