Home / Piłka zagraniczna / Szczęsny chce wypełnić swój kontrakt z Arsenalem
Szczęsny chce wypełnić swój kontrakt z Arsenalem
Wojciech Szczęsny - Arsenal Londyn

Szczęsny chce wypełnić swój kontrakt z Arsenalem

Wojciech Szczęsny od dłuższego czasu jest rezerwowym bramkarzem Arsenalu Londyn. Polak zapewnia jednak, że nadal chce wypełnić obowiązujący go do czerwca 2018 roku kontrakt. Bramkarz podkreśla także, że z trenerem jest wciąż w bardzo dobrych stosunkach.

Ostatnio pojawiły się spekulacje, że na Emirates Stadium trafi Petr Čech z Chelsea Londyn. W sobotę w finale Pucharu Anglii z Aston Villą w bramce „Kanonierów” zagrał Wojciech Szczęsny, który zachował czyste konto w wygranym meczu 4:0.

– Jestem bardzo wdzięczny trenerowi, który jest ze mną na dobre i na złe przez ostatnie miesiące, kiedy jestem rezerwowym. Pokazuje cały czas, że we mnie wierzy i jestem zadowolony, że w finale na Wembley postawił właśnie na mnie. Zachowałem czyste konto, co mnie dodatkowo cieszy. Moje stosunki z Wengerem są znakomite i chcę zostać w Londynie na kolejne lata – zdradził 25-latek.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


5 + pięć =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top