Home / Aktualności / Stokowiec: To sroga lekcja
Stokowiec: To sroga lekcja

Stokowiec: To sroga lekcja

Ostatnie tygodnie są trudne dla drużyny Zagłębia Lubin, która w piątkowy wieczór doznała kolejnej porażki. Tym razem lepsi od „Miedziowych” okazali się piłkarze Wisły Kraków. Mimo kolejnej porażki trener Piotr Stokowiec zachowuje pełen spokój.

– Myślę, że organizacyjnie jako drużyna do momentu straty gola trzymaliśmy się bardzo dobrze. Nawet w drugiej połowie po stracie jednego zawodnika też organizacyjnie radziliśmy sobie. Różnica bardziej w umiejętnościach indywidualnych. Zbyt dużo prostych błędów i znowu nieskuteczność pod bramką. Na pewno sroga lekcja, ale daleki jestem od załamywania rąk. Ja pod tą grą się podpisuję. Na pewno gorzka pigułka w postaci ostatnich wyników, ale się nie poddajemy. Gwarantuję, że ta drużyna się podniesie z tej trudnej sytuacji, w której się znaleźliśmy – powiedział szkoleniowiec Zagłębia.

About Marek Polubiatko

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


dziewięć − = 3

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top