Home / Aktualności / Stokowiec: Kluczowa była bramka na 2:1
Stokowiec: Kluczowa była bramka na 2:1

Stokowiec: Kluczowa była bramka na 2:1

Mimo prowadzenia do przerwy 2:0 ostatecznie Zagłębie Lubin w Zabrzu tylko zremisowało. Według trenera gości Piotra Stokowca decydująca była bramka kontaktowa zdobyta przez Radosława Sobolewskiego.

– Kluczowa była bramka na 2:1. To nie jest tak, że w drugiej połowie cofnęliśmy się, bo tak samo graliśmy końcówkę pierwszej połowy i tak chcieliśmy grać dalej. Nie było potrzeby żebyśmy wysoko atakowali zespół Górnika, bo rywale nie mieli pomysłu na to, by rozmontować naszą obronę. Bramka Sobolewskiego podcięła skrzydła mojej drużynie, szczególnie mentalnie. Przestaliśmy grać, wkradło się trochę paniki. Dalej trzymaliśmy dwóch napastników, później skorygowaliśmy ustawienie. Górnik osiągnął przewagę, ale wyprowadzaliśmy kontry. Nie załamuję rąk, gratuluję obu drużynom determinacji i walki. To jest część tej gry. Jeżeli ktoś widzi coś kompromitującego w sytuacji, gdy prowadzi się 2:0, a później się remisuje, to znaczy, że mało przeżył w piłce. Do każdego rywala trzeba podchodzić z szacunkiem. Podział w gruncie rzeczy sprawiedliwy – mówi Stokowiec.

About Marek Polubiatko

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− 2 = jeden

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top