Home / Aktualności / Stępiński: Czujemy niedosyt po remisie 2:2
Stępiński: Czujemy niedosyt po remisie 2:2
Mariusz Stępiński - 1. FC Nürnberg

Stępiński: Czujemy niedosyt po remisie 2:2

Napastnika Ruchu Chorzów zdobył wczoraj przeciwko Lechowi Poznań dwa gole. Mariusz Stępiński ujawnił jednak, że czuje niedosyt z powodu remisu 2:2, gdyż goście prowadzili już 2:0, ale jednak nie wygrali.

– Jest kilka rodzajów remisu, Lech Poznań na pewno może być bardziej zadowolony z jednego punktu. Prowadziliśmy 2:0 i powinniśmy utrzymać dobry rezultat do końca meczu. Jednak musimy cieszyć się z tego remisu i chcemy w kolejnych meczach sięgnąć po zwycięstwo. Cieszy nas dobra gra w defensywie i wykorzystane przez nas akcje bramkowe – ujawnił Mariusz Stępiński.

– Nie chcemy wybiegać w przyszłość, najważniejsze będą dla nas rezultaty osiągane w kolejnych meczach. Styl gry schodzi na dalszy plan, interesują nas trzy „oczka” w następnym spotkaniu. W piątek zmierzymy się przed własną publicznością ze Śląskiem Wrocław, ale cieszymy się z postępów w naszej grze – dodał strzelec dwóch goli z Lechem Poznań.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 6 = osiemnaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top