Home / Aktualności / Skorża przed meczem z Podbeskidziem
Skorża przed meczem z Podbeskidziem
Skorża Maciej - trener Lecha Poznań

Skorża przed meczem z Podbeskidziem

Na pewno nie takiego początku sezonu spodziewano się w Poznaniu. Lech w pierwszej części sezonu grał słabo, żeby nie powiedzieć bardzo słabo. Trener Maciej Skorża zapowiada jednak, że teraz drużyna jest przede wszystkim odbudowana pod względem mentalnym i powróci do dobrej gry.

– Przed przerwą na kadrę rozegraliśmy bardzo dużo spotkań w krótkim czasie, więc ten odpoczynek był dla nas niezwykle ważny. Większość powołanych zawodników grała w swoich drużynach narodowych, zatem rytm meczowy został podtrzymany. Z drugiej strony, mimo że odbyliśmy tylko dwa treningi w pełnym składzie, wszyscy zyskali okazję, by odbudować się mentalnie, a właśnie to było kluczowe. Najważniejsze jest nasze nastawienie. Do każdego przeciwnika musimy podejść z szacunkiem bez względu na to, czy jest nim Podbeskidzie, czy ktokolwiek inny. Zapewniam, że tym razem zagramy w najsilniejszym możliwym składzie i bez żadnych kalkulacji. Nie zamierzam oszczędzać piłkarzy na mecz z Belenenses Lizbona w Lidze Europy. Teraz najważniejsze jest starcie w Ekstraklasie – mówi Skorża.

About Marek Polubiatko

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ dziewięć = 17

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top