Home / Aktualności / Robak może nie zagrać w tym sezonie?
Robak może nie zagrać w tym sezonie?
Robak Marcin – Pogoń Szczecin

Robak może nie zagrać w tym sezonie?

Wczoraj Marcin Robak poddał się operacji stawu skokowego i wiadomo, że na boisko wróci dopiero w marcu przyszłego roku. Tak długa przerwa może sprawić, że faktyczny powrót do gry nastąpi dopiero w przyszłym sezonie.

W obecnym miesiącu zawodnik nie zagra, będzie miał stopę włożoną w gips. W styczniu podejmie rehabilitację, która ma trwać nawet do 12 tygodni, jest to tym bardziej zła informacja, iż Marcin Robak mógłby pokazać się dopiero w ostatnich pięciu meczach. W czerwcu rozpocznie się Euro 2016, więc Ekstraklasa swoje rozgrywki zakończy 22 maja 2016 roku.

– W styczniu Marcin Robak będzie przechodził cykl rehabilitacji, który powinien potrwać od 8- 12 tygodni. Wszystko zależy jak się będzie zachowywał jego staw skokowy, ale wiele wskazuje na to, że na boisko wróci on dopiero w marcu – ujawnia lekarz Lecha, Krzysztof Pawlaczyk.

Problemy zdrowotne zawodnik ma od poprzedniego sezonu, już w barwach Pogoni Szczecin nabawił się tego urazu podczas sparingu z Lechem Poznań we Wronkach. Po przejściu na Bułgarską wydawało się, że wszystko jest już w porządku. Jednak napastnik od sierpnia skarży się znowu na uraz stawu skokowego i ostatni raz zagrał z Cracovią. Do tej pory zaliczył 12 meczów dla mistrzów Polski.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ cztery = 8

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top