Home / Aktualności / Probierz: Widzę plusy w grze moich zawodników
Probierz: Widzę plusy w grze moich zawodników
Probierz Michał - trener

Probierz: Widzę plusy w grze moich zawodników

Chociaż Jagiellonia Białystok przegrała wczoraj u siebie 0:2 z Piastem Gliwice, to Michał Probierz zauważył kilka plusów w grze swojego zespołu. Trener gospodarzy docenił także fanów za wielki doping od pierwszej do ostatniej minuty.

– W pierwszej kolejności dziękuję kibicom za doping. Wiemy, że nas wspierają, kiedy nam się nie układa na boisku. Graliśmy z liderem Ekstraklasy i mieliśmy na początku kilka okazji do otworzenia wyniku. Jednak brakowało nam skuteczności i rywal to później wykorzystał. Na plus dla moich zawodników jest na pewno fakt, że walczyli do ostatniej minuty i nawet przy 0:2 wierzyliśmy, że uda się strzelić kontaktową bramkę i później zremisować 2:2 – powiedział Michał Probierz po meczu.

– Wiem też, że sporo aspektów u nas nie działa tak jak powinno, ale zmieniliśmy system ćwiczeń i mam nadzieję, że po przerwie reprezentacyjnej będzie to wyglądało już znacznie lepiej. Piast jest teraz w formie, ale udowodniliśmy, że nie musimy się tylko bronić i potrafimy atakować rywala. Wciąż widać jednak w piłkarzach brak wiary w dobry wynik, w swoje umiejętności – dodał Probierz.

– Przypomnę tylko, że większość zawodników do tej pory grało w I lub II lidze i dopiero teraz nabierają doświadczenia w Ekstraklasie. Kontuzji w czasie meczu nabawił się Taras Romanczuk, niespodziewana zmiana trochę wymusiła na nas zmianę taktyki. To jest jednak sport i trzeba się spodziewać takich wydarzeń. Na kolejne spotkanie z Koroną Kielce będziemy już lepiej przygotowani – zakończył Probierz.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× dziewięć = 63

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top