Home / Aktualności / Pawłowski wraca do treningów po półrocznej przerwie
Pawłowski wraca do treningów po półrocznej przerwie

Pawłowski wraca do treningów po półrocznej przerwie

Dzisiaj swoje 23. urodziny obchodzi Jan Pawłowski, dla którego najlepszym prezentem jest jednak powrót do treningów w barwach Jagiellonii Białystok. Napastnik urazu nabawił się w meczu z Górnikiem Zabrze, kiedy to zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Od rundy zasadniczej zeszłego sezonu nie grał w piłkę.

– Wszystko powoli wraca do normy, zacząłem już ćwiczyć z resztą zespołu i gram z nimi w „dziadka”. Jeszcze nie mam maksymalnego obciążania, ale cieszę się, że mam już regularny cykl treningowy. Fizycznie też się czuję lepiej i widzę wiele pozytywów na najbliższą przyszłość – ujawnił Jan Pawłowski.

– Od mojej kontuzji minęło już ponad pięć miesięcy i wiem, że potrzeba minimum pół roku, aby więzadło było znowu odporne i silne. Dowiedziałem się, że w tym roku nie zagram, ale wiele wskazuje na to, że od stycznia będę poświęcał czas, aby przygotować się na rundę rewanżową i swój pierwszy występ po powrocie do zdrowia – dodał 23-letni Pawłowski.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− dwa = 3

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top