Home / Aktualności / Ojrzyński: Jak się nie uda wygrać, trzeba zremisować
Ojrzyński: Jak się nie uda wygrać, trzeba zremisować
Ojrzyński Leszek

Ojrzyński: Jak się nie uda wygrać, trzeba zremisować

W ostatnim spotkaniu 6. kolejki Ekstraklasy Górnik Zabrze, mimo iż do przerwy przegrywał z Zagłębiem 0:2, zdobył dwie bramki i zdołał doprowadzić do remisu. Oto co po meczu mówił opiekun gospodarzy, Leszek Ojrzyński.

– Trzeba było szybko podejmować ryzykowne decyzje. W 37. minucie doszło do dwóch zmian, bo drużyna musiała otrzymać impuls. W niektórych momentach brakuje nam charakteru, odpowiedzialności, komunikacji między sobą i agresywności. Jak to poprawimy, to możemy wygrać z każdym, ale żeby to zrobić to trzeba mieć siły, być zgraną drużyną. Dobrze, że zdobyliśmy punkt, chociaż przez 30 minut drugiej połowy mogliśmy zdobyć cztery, a nie dwie bramki. Mieliśmy kilka sytuacji, kotłowało się w polu karnym Zagłębia, było dużo stałych fragmentów gry. Szkoda, że niektóre wrzutki bramkarz wyłapał. Jest takie powiedzenie: „jak się nie uda wygrać, to chociaż zremisuj”. Zawodnicy przekonali się, że nawet mogliśmy wygrać. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że mamy wybór: albo się kompromitujemy, albo bierzemy się na poważnie za grę. Szkoda, że musieliśmy gonić z 0:2, ale sami sobie zgotowaliśmy ten los. To, co było w szatni, zawsze jest tajemnicą, robiliśmy swoje. 30 minut było naprawdę bardzo dobrej gry, gdzie stłamsiliśmy przeciwnika i mogliśmy jeszcze więcej z tego wycisnąć – powiedział Ojrzyński.

About Marek Polubiatko

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− trzy = 5

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top