Home / Aktualności / Oficjalnie: Majewski rozstał się z Nottingham i szuka klubu
Oficjalnie: Majewski rozstał się z Nottingham i szuka klubu
Radosław Majewski

Oficjalnie: Majewski rozstał się z Nottingham i szuka klubu

Ekipa z Championship, Nottingham Forest rozwiązała umowę z Radosławem Majewskim, który powinien jeszcze rok być ich zawodnikiem. Poprzedni sezon pomocnik grał na wypożyczeniu w Huddersfield Town, gdzie zagrał sześć spotkań. O całym wydarzeniu zawodnik powiadomił na swoim profilu na Facebooku.

Wychowanek Znicza Pruszków w Nottingham Forest grał od kampanii 2009/2010, ostatnio pojawił się pomysł przenosin do Wisły Kraków, ale oba kluby się nie porozumiały. Innym rozwiązaniem miało być kolejne wypożyczenie go do Scunthorpe United, które gra w League One.

Pomocnik zagrał do tej pory dziewięć meczy w reprezentacji Polski, debiutował w meczu z Bośnią i Hercegowiną, który „Biało-czerwoni” wygrali 1:0. Większą karierę robił w kadrze narodowej w sekcjach młodzieżowych. 28-latek grał także w Polonii Warszawa i Groclinie Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


siedem × = 49

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top