Home / Bez kategorii / Nabór do redakcji
Nabór do redakcji

Nabór do redakcji

Okienko transferowe jest zamknięte, ale to nie przeszkadza nam w prowadzeniu naboru do redakcji www.ligapolska.info. Żeby zostać redaktorem sportowym na naszym portalu wystarczą chęci, wiedza o polskiej piłce nożnej i chęć współpracy z młodymi ludźmi pełnych nowych pomysłów. Masz pasję? Chcesz w życiu być dziennikarzem sportowym? Dołącz do nas!

U nas w redakcji nadal jest potrzeba nowych ludzi, którzy chcą coś razem tworzyć dla innych i czerpać z tego przyjemność. Portal ten tworzą zwykłe osoby, które w wolnym czasie od studiów i pracy poświęcają czas, aby usiąść przy komputerze i napisać artykuł o polskiej piłce nożnej. Od połowy sierpnia do końca maja w całej Europie toczą się rozgrywki w ligach europejskich, także w Polsce. Legia czy Lech grają w Lidze Europy, więc na pewno jesteśmy otwarci na pisanie o najważniejszych wydarzeniach w Lidze Mistrzów, w Lidze Europy i ogólnie za granicą. Piłka nożna jest dla nas pasją, nałogiem, który uzależnia, ale bez żadnych skutków ubocznych i daje nam mnóstwo frajdy i satysfakcji.

Obecnie szukamy wielu nowych ludzi, na pewno przyda nam się redaktor sportowy, który będzie pisał artykuły, bo choć do połowy lutego w Polsce jest przerwa i nie ma rozgrywek, to piłkarze wcale nie mają urlopów i na pewno muszą trenować, udzielać wywiadów, pokazywać się w mediach, a niebawem będzie otwarte zimowe okienko transferowe i cały styczeń będzie obfity w wiele spekulacji, plotek itd.

W drugiej kolejności przyda nam się moderator, który będzie czuwał nad poprawnością komentarzy, zajmie się fanpagem na Facebooku, będzie wstawiał grafiki i filmy video. Kandydat powinien sumiennie podchodzić do swoich obowiązków, w przypadku redaktorów musi znać temat i posiadać wiedzę o polskiej piłce. Umieć się wysłowić i napisać kilkanaście zdań w sposób bardzo dobry stylistycznie, obiektywny i bezstronny. Wszystkich chętnych tworzyć razem z nami serwis www.ligapolska.info zapraszam do pisania emaila ze swoim zgłoszeniem na adres: michal.nowacki@ligapolska.info – w tytule należy wpisać „Nabór”, zaś w treści emaila jakie stanowisko Ciebie interesuje. W przypadku redaktorów wymagany jest krótki tekst próbny, jako artykuł, ale tak aby nie był kopiowany z innej strony, gdyż wszelkie próby plagiatów będą odrzucane bez dalszej współpracy.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


sześć × 3 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top