Home / Aktualności / Moskal: Straciliśmy już sześć punktów w trzech meczach
Moskal: Straciliśmy już sześć punktów w trzech meczach
Wisła Kraków

Moskal: Straciliśmy już sześć punktów w trzech meczach

Wisła Kraków w ostatnich trzech meczach u siebie zapewniła kibicom średnie emocje, gdyż skutecznie blokowała dostęp do własnej bramki, ale raziła nieskutecznością w polu karnym rywala. „Biała Gwiazda” wczoraj z Ruchem Chorzów trzeci raz zremisowała 0:0. Zdaniem Kazimierza Moskala jego zespół stracił wczoraj sześć „oczek”.

Ekipa Kazimierza Moskala kontrolowała przebieg meczu, dominowała w całym spotkaniu i stwarzała sobie wiele okazji do objęcia prowadzenia. Jednak żaden z zawodników Wisły nie potrafił zmusić bramkarza do kapitulacji i Matus Putnocky zachował czyste konto.

– Na pewno nie brakowało nam zaangażowania w meczu. Gratuluję przeciwnikowi, wywiózł z naszego boiska punkt i bezbłędnie zrealizował założenia taktyczne. Znowu gramy tak samo, dominujemy w meczu, ale nie wygrywamy. W trzech meczach zdobyliśmy trzy punkty, ale straciliśmy sześć „oczek” – zaznacza Kazimierz Moskal.

– Po przerwie mieliśmy dwie świetne sytuacje do zdobycia gola, ale zabrakło precyzji. W innych akcjach mogliśmy się lepiej zachować. Nie w każdym meczu uda nam się mieć tak wiele świetnych sytuacji. Musimy wykorzystywać te, które sobie stwarzamy i nie czekać na kolejne – dodał rozczarowany Moskal.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


siedem × = 35

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top