Home / Aktualności / Moskal ma do dyspozycji pełną kadrę na mecz z Koroną
Moskal ma do dyspozycji pełną kadrę na mecz z Koroną
Wisła Kraków

Moskal ma do dyspozycji pełną kadrę na mecz z Koroną

W piątek Wisła Kraków zagra z Koroną Kielce, zaś trener „Białej Gwiazdy”, Kazimierz Moskal ma pierwszy raz w tym sezonie do dyspozycji całą kadrę zawodników. Jedynie tylko Emmanuel Sarki leczy wciąż swój uraz, ale wszyscy inni zawodnicy są zdrowi lub zdolni do gry po zawieszeniach za kartki.

– Wygraliśmy przed tygodniem z Podbeskidziem na wyjeździe 6:0 i chcemy z Koroną zagrać tak samo dobre zawody. Jedna wygrana nic nie zmienia, ale jak uda się podtrzymać passę w kilku meczach to już się spojrzy na nas inaczej – ujawnił Kazimierz Moskal.

– Piłkarzy i założenia taktyczne ustalam w zależności od naszego przeciwnika i na pewno zrobię tak samo tym razem. Wszyscy są do mojej dyspozycji, nie muszę się martwić, że kogoś muszę przesunąć na inną pozycję. Muszę tylko przemyśleć, na których zawodników postawić. Jesteśmy świadomi, że dopiero seria kilku zwycięstw sprawi, że awansujemy w tabeli Ekstraklasy – dodał Moskal.

– Jean Maurice był u nas na krótko na testach, ale nie widziałem sensu zatrudniać go na stałe. Szukamy skrzydłowego, który umie walczyć o piłkę w pojedynkach indywidualnych,  ale takich samych piłkarzy mam już w swoim zespole – zakończył szkoleniowiec „Białej Gwiazdy”.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


osiem × = 32

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top