Home / Aktualności / Mila ma szansę zagrać od pierwszych minut z Cracovią
Mila ma szansę zagrać od pierwszych minut z Cracovią
Mila Sebastian – Lechia Gdańsk, fot. 2 Aleksandra Sieczka

Mila ma szansę zagrać od pierwszych minut z Cracovią

W poniedziałek na zakończenie 16. kolejki Ekstraklasy Lechia Gdańsk pojedzie do Krakowa na mecz z „Pasami”. Trener gości, Thomas von Heesen zapewnił, że w meczu z Cracovią zagra Sebastian Mila. Pomocnik wrócił po meczach towarzyskich Polski z Islandią i Czechami oraz pokazywał się świetnie na treningu swojej drużyny klubowej.

Co ciekawsze pod wodzą Jerzego Brzęczka doświadczony zawodnik grał dosyć często, natomiast kiedy przyszedł von Heesen okazało się, że 33-latek raczej jest pomijany przy ustalaniu wyjściowej jedenastki. Pod wodzą nowego trenera zanotował tylko cztery występy i to też głównie wchodząc w końcówce spotkań na ostatnie minuty. Teraz widać, że Mila ma zwyżkę formy i niewykluczone, że w poniedziałek zagra po raz pierwszy w wyjściowym składzie pod wodzą obecnego szkoleniowca.

– Sebastian Mila może być dla nas wielkim wsparciem, we czwartek obserwowałem go w czasie treningu i widziałem, że jest w bardzo dobrej dyspozycji. Widać było, że zgrupowanie z kadrą narodową wiele mu dało i osiągnął swój optymalny poziom. Wiadomo, że zagra z Cracovią – ujawnił trener, Thomas von Heesen.

Sztab szkoleniowy ma powody do zadowolenia, gdyż w kadrze nie ma poważnych kontuzji, na kilka dni z treningów zrezygnować musi tylko Michał Żebrakowski, który ma drobną kontuzję. Do pełni sił wraca Adam Buksa, który poddał się operacji stawu skokowego, jego powrót planowany jest jednak na połowę przyszłego miesiąca.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


2 × = cztery

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top