Home / Aktualności / Michniewicz: Nie chcę niszczyć psychiki moich zawodników
Michniewicz: Nie chcę niszczyć psychiki moich zawodników
Michniewicz Czesław – trener

Michniewicz: Nie chcę niszczyć psychiki moich zawodników

W poniedziałek Pogoń Szczecin zagra u siebie z Jagiellonią Białystok. Trener gospodarzy, Czesław Michniewicz stara się zmotywować swoich zawodników, aby udało się podtrzymać passę meczów w Ekstraklasie bez porażki. „Portowcy” to wciąż jedyna niepokonana ekipa w polskiej lidze.

– Spodziewamy się ciężkiego meczu, będzie trzeba serce i płuca zostawić na boisku oraz dużo myśleć, aby nie popełnić błędów. Jagiellonia to silny klub w Ekstraklasie, w zeszłym sezonie byli w czołówce ligi. Zrobili sporo zmian w składzie, kilku nowych kupili, innych sprzedali. Jednak siła została ta sama, wciąż są niebezpieczni i musimy być dobrze przygotowani psychicznie – przyznał Czesław Michniewicz.

– Góralski, Grzyb i Vassiljev rządzą w środku pola, są filarami zespołu w ofensywie. Pierwszy z nich szczególnie często wchodzi pod pole karne rywala, Grzyb tak samo. W środku obrony mają świetny duet Madera i Tarasovs. Rywal potrafi grać w piłkę, ale nie chcę wychwalać mocno rywala, aby nie niszczyć psychiki swoich zawodników. Jesteśmy w jednej lidze, mamy świetny zespół i stać nas na zwycięstwo – dodał Michniewicz.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


osiem × 2 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top