Home / Aktualności / Masłowski wróci do gry dopiero w 2016 roku?
Masłowski wróci do gry dopiero w 2016 roku?
Legia Warszawa

Masłowski wróci do gry dopiero w 2016 roku?

Pomocnik Legii Warszawa, Michał Masłowski jest już po zabiegu chirurgicznym przepukliny kręgosłupa. Teraz sztab medyczny oceni przebieg rehabilitacji i podejmie decyzję, kiedy pomocnik wróci do gry. Termin jednak wydaje się być odległy.

– Michał Masłowski już ma za sobą zabieg przepukliny kręgosłupa. Nie wiadomo, kiedy pomocnik wróci do treningów, w grę wchodzi nawet to, że już w tym roku nie zobaczymy go na polskich boiskach – donosi „Przegląd Sportowy”.

Wiele wskazywało na to, że Ondrej Duda odejdzie do Interu Mediolan, jego miejsce na boisku miał zająć właśnie Masłowski. Jednak Słowak został przy Łazienkowskiej, zaś Polak mimo nielicznych okazji od Henninga Berga nie spełnił pokładanych w nim nadziei. W sześciu spotkaniach obecnej kampanii tylko dwa razy wybiegł w pierwszym składzie. Ostatni raz wystąpił z Górnikiem Łęczna w wygranym meczu 2:0. Masłowski zagrał całe spotkanie.

Później 26-latka nie było w składzie meczowym, nie mieścił się nawet na ławkę rezerwowych. Okazało się, że Masłowski poleciał do Rzymu, gdzie konsultował swoją przypadłość z lekarzami w klinice Villa Stuart. Po powrocie przeszedł operację. Niedawno zabieg kolana przeszedł Ivica Vrdoljak, który wróci dopiero na rundę rewanżową.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− dwa = 0

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top