Home / Aktualności / Marciniak poprowadzi mecz Manchesteru United w LM
Marciniak poprowadzi mecz Manchesteru United w LM
Marciniak Szymon, fot. Roger Gor - Lech - Górnik.

Marciniak poprowadzi mecz Manchesteru United w LM

Polski sędzia będzie miał wielki zaszczyt poprowadzić spotkanie w Lidze Mistrzów. Szymon Marciniak dostał za zadanie być rozjemcą spotkania PSV Eindhoven, które podejmie u siebie Manchester United. Także trzech innych arbitrów dostało szansę sędziowania w Lidze Europy.

– Szymon Marciniak będzie prowadził mecz w 1. kolejce Ligi Mistrzów, w grupie B zmierzą się PSV Eindhoven i Manchester United. Trzech innych arbitrów z Polski zostało przydzielonych także do spotkań 1. kolejki Ligi Europy, która ruszy już we czwartek – oznajmił oficjalnie Polski Związek Piłki Nożnej.

Szymon Marciniak będzie miał do pomocy Pawła Sokolnickiego i Tomasza Listkiewicza na liniach bocznych, zaś technicznym został Radosław Siejka. W Lidze Europy Paweł Gil poprowadzi pojedynek w grupie A, w którym Fenerbahçe Stambuł podejmie FK Molde, współpracować z nim będą Piotr Sadczuk i Marcin Piotr Borkowski, zaś o zmianach i doliczonym czasie informować będzie Konrad Sapela.

W grupie E Marcin Borski poprowadzi zawody w Wiedniu, gdzie Rapid zmierzy się z Villarrealem. Współpracować z nim będą Rafał Rostkowski i Marcin Boniek oraz Krzysztof Myrmus.

W Belgradzie rozjemcą będzie Paweł Raczkowski, który będzie podejmował decyzje w meczu Partizana Belgrad z AZ Alkmaar. Wzdłuż linii autowej będą pracować Paweł Sokolnicki i Michał Obukowicz, a technicznym będzie Tomasz Listkiewicz.

About Michał Nowacki

One comment

  1. Nie wiem skąd takie informacje – po pierwsze Borski, Gil, Raczkowski poprowadzą mecze, ale w drugiej, a nie w pierwszej kolejce LE, po drugie mecz jaki Marciniak poprowadzi będzie upubliczniony w niedziele lub poniedziałek…

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


osiem − = 3

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top