Home / Aktualności / Linetty odejdzie z Lecha, zastąpi go Gajos?
Linetty odejdzie z Lecha, zastąpi go Gajos?
Linetty Karol – Lech Poznań, fot. Aleksandra Sieczka

Linetty odejdzie z Lecha, zastąpi go Gajos?

Lech Poznań ustalił szczegóły transakcji z Jagiellonią Białystok i ściągnie do siebie pomocnika. Maciej Gajos ma trafić na Bułgarską tylko wtedy, gdy Karol Linetty odejdzie za granicę. Ten transfer akurat wydaje się być formalnością, bo aż pięć różnych klubów zabiega o podpis reprezentanta Polski.

Wiceprezes, Piotr Rutkowski ujawnił, że Karol Linetty ma umowę obowiązującą jeszcze ten sezon. Obie strony są skłonne przedłużyć współpracę, ale to wcale nie musi nastąpić, wobec ciekawych ofert zza granicy. Linetty wyceniany jest na cztery miliony euro, były propozycje z Europy Wschodniej, ale piłkarz woli się przenieść w inne miejsce Starego Kontynentu. Wiadomo też, że taka suma poprawiłaby budżet „Kolejorza”, gdyż sama premia za awans do fazy grupowej Ligi Europy może nie pomóc w pełni drużynie z Wielkopolski.

W Anglii o podpis Polaka walczy Tottenham Hotspur i beniaminek Leicester City, w Belgii rywalizują Anderlecht Bruksela i Club Brugge, zaś w Szwajcarii FC Basel, która ograła Lecha w IV rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Maciej Gajos ma na Bułgarską trafić za 800 tysięcy euro i zastąpić o cztery lata młodszego centralnego pomocnika.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ 9 = jedenaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top