Home / Aktualności / Lewandowski zastąpi gwiazdę PSG?
Lewandowski zastąpi gwiazdę PSG?
Lewandowski Robert - Bayern Monachium

Lewandowski zastąpi gwiazdę PSG?

Dziennikarze francuskiej gazety twierdzą, że mistrz Francji zdecyduje się wyłożyć ogromne pieniądze, aby Robert Lewandowski chciał opuścić Bayern Monachium. Zdaniem “L’Equipe” coraz więcej wygląda na to, że Zlatan Ibrahimović nie przedłuży swojego kontraktu z Paris Saint-Germain i wyjedzie do Stanów Zjednoczonych.

Jednak Lewandowski nie będzie łatwym zakupem dla paryżan, gdyż jego umowa obowiązuje do końca czerwca 2019 roku. Co ciekawsze wartość samego piłkarza wzrosła o dwadzieścia milionów i obecnie Transfermarkt.de wycenia go na 70 milionów euro.

Ostatnio też wiele się mówiło, że swój ostatni sezon w Realu Madryt rozgrywa Cristiano Ronaldo. Portugalczyk od dłuższego czasu jest niezadowolony z gry w barwach „Królewskich”, regularnie narzeka, najpierw na zwolnienie Carlo Ancelottiego, później na przyjście Rafaela Beníteza, na nową pozycję u Hiszpana lub inne powody.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


6 − = cztery

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top