Home / Aktualności / Lewandowski wywalczy gigantyczną podwyżkę?
Lewandowski wywalczy gigantyczną podwyżkę?
Lewandowski Robert - Bayern Monachium

Lewandowski wywalczy gigantyczną podwyżkę?

Robert Lewandowski nadal jest priorytetem na liście Realu Madryt i polski napastnik dał ultimatum władzom Bayernu Monachium. Jeżeli zaoferują mu podwyżkę i zarabiać będzie nie 10, ale 18 milionów euro za sezon, to zostanie na Allianz Arena.

„AS” informuje, że agent piłkarza, Cezary Kucharski i Robert Lewandowski chcieli już na jesieni porozmawiać o warunkach nowej umowy, ale wówczas Karl-Heinz Rummenigge doszedł do wniosku, że jest jeszcze za wcześnie. Kiedy jednak informacje o zainteresowaniu ze strony Realu Madryt zaczęły się nasilać, to władze mistrza Niemiec zmieniły zdanie w kwestii rozmów o nowym kontrakcie.

„Królewscy” także są w stanie zapewnić Polakowi zarobki rzędu 18 milionów rocznie. W Bayernie taka kwota byłaby absolutnie najwyższa i Lewandowski byłby najlepiej opłacanym zawodnikiem. Większe pieniądze w Realu zarabia Cristiano Ronaldo czy nawet Lionel Messi z Barcelony.

Robert Lewandowski nie ma w kontrakcie żadnej klauzuli odstępnego, zaś umowę ma do 30 czerwca 2019 roku. Rummenigge nie chce trzymać zawodnika na siłę i woli mieć piłkarza, który chętnie będzie grał i trenował.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


9 + siedem =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top