Home / Bez kategorii / Lewandowski powoli odzyskuje dawną formę?
Lewandowski powoli odzyskuje dawną formę?
Lewandowski Mateusz - Pogoń Szczecin

Lewandowski powoli odzyskuje dawną formę?

Skrzydłowy Pogoni Szczecin, Patryk Małecki ma wielkie szanse zagrać z Podbeskidziem. Dzisiaj odbędzie trening z resztą drużyny „Portowców” i jeżeli nie będzie komplikacji to zagra w poniedziałek. Do składu powinien wrócić także Łukasz Zwoliński i ponownie zagra Mateusz Lewandowski

Boczny obrońca nie grał w poprzedniej kolejce z Górnikiem Łęczna, gdzie padł remis 0:0. Ominął on także mecz w Pucharze Polski, gdzie Jagiellonia Białystok wygrała 2:1 i awansowała do 1/8. Teraz jednak Patryk Małecki ma wrócić na boisko i pomóc „Portowcom” sięgnąć po trzy „oczka”.

– Patryk Małecki odbędzie sesję ćwiczeń, przyjrzymy mu się jak sobie radzi. To będzie kluczowa sytuacja przed podjęciem decyzji czy może w poniedziałek wystąpić w Bielsku-Białej. Spodziewam się, że sztab medyczny pozwoli mu zagrać – stwierdził Czesław Michniewicz.

– Łukasz Zwoliński zmagał się z urazem mięśnia przywodziciela, którego nabawił się w meczu z Górnikiem Łęczna. Zdecydowaliśmy, że w Pucharze Polski nie zagra i przerwa dobrze mu zrobi. Wiedzieliśmy jednak, że jest kluczową postacią i gdyby zagrał w Białymstoku to odmieniłby obraz gry – dodaje trener „Portowców”.

– Problem mam za to na bokach pomocy, widzę zaangażowanie moich zawodników, ale nie przekłada się to na statystyki, brakuje podań, wrzutek w pole karne, asyst. Mateusz Lewandowski, Karol Danielak i Miłosz Przybecki grali z Jagiellonią w Pucharze Polski, ale widać było, że nie są do końca skoncentrowani na grze, gdyż im nie wszystko wychodziło, tak jak chcieli. „Lewy” świetnie rozpoczął rozgrywki w Ekstraklasie, ale teraz idzie mu trochę gorzej. Ostatnio widzę, że jednak odzyskał dawną dyspozycję, mam kilka opcji na bokach pomocy – dodał trener ze Szczecina.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 2 = sześć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top