Home / Aktualności / Legia zbankrutuje przez leczenie piłkarzy?

Legia zbankrutuje przez leczenie piłkarzy?

Przed meczem z Lazio Rzym w zespole Legii Warszawa w obecnym sezonie doszło do 40 kontuzji, zaś niektórzy piłkarze pauzowali kilka razy. W obecnym sezonie w ciągu niespełna pięciu miesięcy mistrz Polski musiał z klubowej kasy wyłożyć aż milion złotych.

Kilku piłkarzy w przypadku bardziej złożonych urazów była transportowana do Villi Stuart w Rzymie, która uznawana jest za jedną z najlepszych klinik na całym świecie. Dusan Kuciak czy Miroslav Radović mogli swoje problemy zdrowotne wyleczyć w Polsce i zostali przewiezieni do Rehasport w Poznaniu. Tam trafili w ręce Jacka Jaroszewskiego, który jest głównym lekarzem reprezentacji Polski i stołecznego klubu.

Przed rozpoczęciem sezonu „Wojskowi” dokonali wymiany całego sztabu medycznego, obecnie składa się on z dwóch lekarzy, dietetyka i kilku fizjoterapeutów, zaś cały ten personel zgarnia miesięcznie około 50 tysięcy złotych.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


6 + siedem =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top