Home / Aktualności / Kuświk: Seria tygodni bez gola była irytująca
Kuświk: Seria tygodni bez gola była irytująca
Kuświk Grzegorz – Ruch Chorzów

Kuświk: Seria tygodni bez gola była irytująca

Snajper Lechii Gdańsk, Grzegorz Kuświk przyznał, że był poirytowany z powodu niemocy strzeleckiej w ostatnich tygodniach. 28-latek przełamał się w dziewiątym meczu przeciwko Zagłębiu Lubin strzelając dublet, zaś w ostatniej kolejce z Jagiellonią Białystok dorzucił jedno trafienie.

Obecnie Kuśkwik po 11. kolejkach ma zdobyte tylko trzy gole, co jest bardzo słabą średnią dla tak ofensywnego gracza. Jednak zawodnik patrzy z optymizmem w przyszłość i w kolejnych meczach po przerwie na mecze międzynarodowe zamierza poprawić swój dorobek.

– Tygodnie bez wpisania się na listę strzelców były dla mnie irytujące, gdyż spodziewałem się, że zmieniając barwy w lecie będę w stanie regularnie punktować w Lechii. Muszę jednak patrzeć w przód i nie rozpamiętywać już czasu, kiedy nie strzelałem bramek – stwierdził Kuświk na oficjalnej stronie klubu.

– Wiem, że z Zagłębiem Lubin moje gole dały nam zwycięstwo, ale wciąż muszę ciężko pracować. Widzę jednak poparcie szkoleniowca, który ciągle daje mi szansę na grę. W czasie ćwiczeń nie oszczędza mnie i wymaga ode mnie więcej. Sporo razem rozmawiamy i doskonale wiemy, że trzy gole w 11 meczach to nie jest szczyt moich możliwości. Ważne, że regularnie gram w meczach, lepiej zaczynam się rozumieć z kolegami i wiem, że w kolejnych spotkaniach będzie mi już łatwiej – dodał 28-letni Kuświk.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


osiem − 8 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top