Home / Aktualności / Kucharski: Lewandowski jest w kręgu zainteresowań Realu
Kucharski: Lewandowski jest w kręgu zainteresowań Realu
Lewandowski Robert - Bayern Monachium

Kucharski: Lewandowski jest w kręgu zainteresowań Realu

Na niedawno odbytej gali tygodnika „Piłka Nożna”, którą prowadził Bożydar Iwanow, agent Roberta Lewandowskiego zdradził część tajemnicy w sprawie przyszłości naszego napastnika. Robert Lewandowski jest naprawdę w kręgu zainteresowań Realu Madryt.

– Powinienem pewnie jakoś zaprzeczyć tym doniesieniom, ale Robert Lewandowski naprawdę jest na liście życzeń Realu Madryt. Mogę potwierdzić, że naprawdę jest coś na rzeczy – przyznał Cezary Kucharski.

Robert Lewandowski według portalu transfermarkt.de wyceniany jest na 70 milionów euro, ale „Królewscy” oferują nawet sto milionów euro. Do walki obok hiszpańskiego klubu ustawia się także angielski Manchester City. Bayern Monachium, w którym gra Lewandowski musi się mocno napracować, aby zatrzymać Polaka na Allianz Arena. Robert zażądał nawet podwyżki zarobków z 10 na 18 milionów za sezon i bawarski klub poważnie myśli o spełnieniu prośby Polaka, który zarabiałby najlepiej w całym zespole. Do tego znacznie przybliżyłby się do tego co mają Cristiano Ronaldo i Lionel Messi w swoich klubach.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− 5 = cztery

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top