Home / Aktualności / Korzym przeniesie się do Górnika?
Korzym przeniesie się do Górnika?
Korzym Maciej – Korona Kielce

Korzym przeniesie się do Górnika?

Napastnik Podbeskidzia Bielsko-Biała według mediów znalazł się na liście życzeń Górnika Zabrze. Maciej Korzym został odsunięty od składu na mecz z Pogonią Szczecin, trenerem przy Roosvelta od niedawna jest Leszek Ojrzyński, który z piłkarzem pracował w Koronie Kielce i Podbeskidziu. Jednak oficjalnej oferty nadal nie ma.

Szkoleniowiec Górnika Zabrze, Leszek Ojrzyński ujawnił, że szuka napastnika, który sprawi, że będzie większa rywalizacja w linii ataku. Maciej Korzym już wcześniej dwa razy grał w klubach, gdzie współpracował z tym trenerem, więc obaj panowie znają się bardzo dobrze.

– Aktualnie nie ma żadnej oferty, Górnik nie pytał nas o transfer, także Maciej Korzym czy jego agent nie przyszli do nas w tej sprawie. Spekulacje w mediach pojawiają się, gdyż zawodnika zabrakło w meczu z Pogonią Szczecin. Obecnie to tylko trener może widzieć, że piłkarz nie ma formy, ale Korzym to nadal nasz napastnik – ujawnił prezes „Górali”, Wojciech Borecki.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× osiem = 56

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top