Home / Aktualności / Kędziora gotowy na mecz ligowy z Górnikiem
Kędziora gotowy na mecz ligowy z Górnikiem
Kędziora Tomasz – Lech Poznań, fot. Aleksandra Sieczka

Kędziora gotowy na mecz ligowy z Górnikiem

Defensor Lecha Poznań, Tomasz Kędziora nabawił się drobnej kontuzji w meczu Ligi Europy z Fiorentiną. Uraz piłkarza jednak nie jest poważny i wiadomo, że zagra on w dzisiejszym meczu z Górnikiem Łęczna.

– Tomasz Kędziora nie doznał poważnego urazu, więc znajdzie się w kadrze meczowej na niedzielny pojedynek ligowy z Górnikiem Łęczna – oznajmił sztab medyczny mistrzów Polski.

Kędziora przed przerwą został ostro potraktowany przez rywala, który uderzył go łokciem. Badania lekarskie jednak wyszły pozytywnie, u piłkarza nie doszło do żadnego złamania, ani tym bardziej wstrząśnienia mózgu. Kędziora ma spory krwiak pod okiem, czuje drobny ból, ale na spotkanie ligowe będzie do dyspozycji Jana Urbana. Być może trener jednak pozwoli zawodnikowi na odpoczynek i w jego miejsce zagra Kebba Ceesay.

Na pewno jednak nie zagra duet snajperów: Marcin Robak i Dawid Kownacki, obaj leczą swoje urazy, choć ćwiczą już indywidualnie.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


6 × = pięćdziesiąt cztery

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top