Home / Aktualności / Kamiński nadal niepewny swojej przyszłości
Kamiński nadal niepewny swojej przyszłości
Kamiński Marcin – Lech Poznań, fot. Aleksandra Sieczka

Kamiński nadal niepewny swojej przyszłości

Obrońca Lecha Poznań, Marcin Kamiński w tym sezonie nie opuścił żadnego spotkania swojego klubu. Stoper zagrał już w 31 meczach biorąc pod uwagę ligę i puchary, ale nadal nie może doczekać się nowego kontraktu. Jego przyszłość staje się niepewna, gdyż umowę ma do końca sezonu. Jeżeli jej nie przedłuży to już w styczniu będzie mógł poszukać nowego pracodawcy, do którego przyjdzie po zakończeniu sezonu. Lech wycenia zawodnika na około milion euro.

Marcin Kamiński w styczniu będzie obchodził swoje 24. urodziny, przy Bułgarskiej gra od ponad sześciu lat. W niedzielę Lech zmierzy się z Lechią Gdańsk, jeżeli Kamiński zagra to będzie to jego 140. mecz ligowy w barwach „Kolejorza”.

Wiadomo, że od pewnego czasu Kamiński marzy o wyjeździe za granicę, w 2013 roku dużo się mówiło o transferze do niemieckiego Hamburgera SV, po kolejnych 12 miesiącach pojawiła się oferta od włoskiego US Palermo, ale ostatecznie stoper został w Lechu. W lecie tego roku piłkarz otwarcie deklarował chęć wyjazdu do innego kraju, ale nie miał konkretnie żadnej ligi na myśli. Wiadomo, że odrzucił transfer do Grecji czy na Ukrainę.

– Co kilka dni czeka nas mecz, gramy w lidze, Lidze Europy, ostatnio czekał nas mecz w Pucharze Polski. Teraz nie ma kiedy usiąść do rozmów, omówić moją przyszłość, ale mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu będzie już łatwiej o to – powiedział Marcin Kamiński.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


7 × siedem =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top