Home / Aktualności / Kádár ostro skrytykował poprzedniego trenera Lecha
Kádár ostro skrytykował poprzedniego trenera Lecha
Lech Poznań - herb

Kádár ostro skrytykował poprzedniego trenera Lecha

Obrońca Lecha Poznań, Tamás Kádár skrytykował pracę poprzedniego szkoleniowca, który doprowadził za swojej kadencji mistrzów Polski do ostatniego miejsca w Ekstraklasie. Zdaniem Węgra Maciej Skorża nie korzystał z rezerwowych i ciągle wystawiał tych samych piłkarzy.

– Byliśmy zmartwieni, że nic nam nie udaje się na murawie. Rozgrywaliśmy spotkania w weekend, we czwartki była Liga Europy, więc co 3 albo 4 dni czekał nas mecz i wychodziliśmy zawsze podobnym składem, 13-14 tych samych graczy. Pod wodzą Jana Urbana jest inaczej, mamy szerszy skład, wszyscy są zadowoleni i atmosfera jest znacznie lepsza. Statystyki też przemawiają za nami, w czterech meczach odnieśliśmy trzy zwycięstwa, w tym w Lidze Europy z wyżej notowaną Fiorentiną – zaczął Tamás Kádár

– Wiem, że nie grałem w tym sezonie najlepszych meczów, zdarzały się raz lepsze występy, czasem gorsze. Jako zawodowy kopacz godzę się z krytyką, kiedy jednak poziom jej był zbyt wysoki, chciałem odpocząć od światła kamer i wywiadów. Dziękuję, że ją uszanowaliście, pomogło mi to skupić się na osiągnięciu dawnej formy – dodał Kádár.

Stoper „Kolejorza” faktycznie miał wyjątkowo kiepski początek sezonu, regularnie grał w każdym meczu Lecha i ciągle przytrafiały mu się błędy. W dodatku tak proste, że formacje ofensywne rywali wykorzystywały to z łatwością i bez litości. W meczu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza Węgier nie wytrzymał i wdał się w nieprzyjemną „pyskówkę” z Andrzejem Krzyształowiczem, który był szkoleniowcem bramkarzy.

– Nie będę teraz komentował tamtego zachowania. Maciej Skorża nie jest już trenerem Lecha i rozmawianie o tym byłoby nie fair. Gdyby był obok mnie to przed kamerami mógłbym otwarcie mówić na każdy temat – przyznał węgierski obrońca.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


jeden + = 4

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top