Home / Aktualności / Jendrišek: Nie pamiętam, kiedy ostatnio zdobyłem dwa gole
Jendrišek: Nie pamiętam, kiedy ostatnio zdobyłem dwa gole

Jendrišek: Nie pamiętam, kiedy ostatnio zdobyłem dwa gole

Erik Jendrišek we wczorajszym meczu dla Cracovii zdobył dwa gole w wygranym starciu 4:1 ze Śląskiem Wrocław. Słowak dawno nie mógł się pochwalić dubletem, zaś w piątek zdołał wpisać się na listę strzelców dwa razy. Dokonał tego w 10. i 41. minucie, więc po przerwie „Pasom” grało się już zdecydowanie lżej.

– Od pierwszych minut spotkanie przebiegało pod nasze dyktando. Po przerwie nie atakowaliśmy już tak jak w pierwszej odsłonie meczu. Śląsk próbował zdobyć gola, odważniej nas atakował, nam brakowało dokładnej wymiany piłką, sporo było niedokładności w naszej grze. Jednak jesteśmy zadowoleni z wygranej 4:1 – zdradził Erik Jendrišek.

– Nie pamiętam już, kiedy udało mi się zdobyć dublet w Ekstraklasie, ostatnim razem to chyba w barwach Kaiserslautern. Udało nam się wygrać przed własną publicznością, ale punkty w delegacji też nam są potrzebne – dodał Jendrišek, napastnik „Pasów”.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


sześć × = 36

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top