Home / Aktualności / Głowacki: Futbol jest przewrotnym sportem
Głowacki: Futbol jest przewrotnym sportem
Głowacki Arkadiusz – Wisła Kraków, fot. x-news/ ligapolska.info

Głowacki: Futbol jest przewrotnym sportem

Wisła Kraków w piątek zremisowała na wyjeździe 1:1 z Górnikiem Zabrze. Arkadiusz Głowacki, stoper i kapitan „Białej Gwiazdy” nie mógł odżałować, że jego klub nie wygrał. Ekipa z Reymonta ma problemy, aby zanotować serię zwycięstw i nie potrafi kontynuować dobrej passy, gdyż mecze przeplata remisami.

W październiku podopieczni Kazimierza Moskala zremisowali bezbramkowo z Termaliką, wygrali później z Jagiellonią Białystok 4:1. Następnie z Ruchem w Chorzowie padł bezbramkowy remis, aby w delegacji zwyciężyli Zagłębie Lubin 3:1. W piątek zremisowali 1:1 z Górnikiem, więc według statystyk powinni w następnym meczu wygrać z w derbach z Cracovią. Zadanie jednak nie będzie łatwe, bo „Pasy” notują świetną rundę jesienną.

– Jesteśmy świadomi, że z Górnikiem mogliśmy nawet przegrać, ale utrzymaliśmy remis do końca spotkania. W pierwszej połowie jednak przeważaliśmy, mieliśmy więcej sytuacji bramkowych, ale futbol jest przewrotnym sportem – powiedział Arkadiusz Głowacki.

– Po zmianie stron role się odwróciły, Górnik zaatakował bardziej i miał więcej klarownych akcji. Mamy problem, aby wygrać dwa mecze pod rząd, czekają nas derby z Cracovią i wiele pracy, aby zwyciężyć w meczu u siebie – dodał Głowacki.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 3 = dziewięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top