Home / Aktualności / Gajos zagra z Legią, czy zdąży odejść do Lecha?
Gajos zagra z Legią, czy zdąży odejść do Lecha?
Gajos Maciej – Jagiellonia Białystok, fot. x-news/ ligapolska.info

Gajos zagra z Legią, czy zdąży odejść do Lecha?

Wiadomo, że Maciej Gajos jest dogadany z Lechem Poznań, ale wciąż sprzedany nie został Karol Linetty do zagranicznego klubu. Tym samym pod wielkim znakiem zapytania stoi jego występ w niedzielę przeciwko Legii Warszawa.

Wiele wskazuje na to, że przed końcem okienka transferowego Gajos przeniesie się na Bułgarską. Jednak, jeżeli nie nastąpi to w tym tygodniu, to będzie mógł on zagrać z „Wojskowymi” w 7. kolejce Ekstraklasy. Podobno oba kluby są dogadane i wszystko jest uzależnione od sprzedaży Karola Linetty’ego, który prawdopodobnie trafi do Club Brugge w Belgii. Drużyna przegrała w pierwszym meczu z Manchesterem United 1:3, wczoraj u siebie poległa jeszcze wyżej, bo 0:4. Co ciekawsze, jedyną bramkę dla Belgów zdobył pomocnik „Czerwonych Diabłów”, Michael Carrick, od którego piłka odbiła się po rykoszecie i zmyliła Sergio Romero.

– Nadal prowadzimy negocjacje z Lechem, więc na pewno Maciej Gajos zagra z Legią Warszawa. Jednak czy dam mu zagrać od początku, czy usiądzie na ławce rezerwowych to się jeszcze wyjaśni. My także próbujemy kogoś ściągnąć do nas, więc trzeba poczekać. Nie można jasno powiedzieć teraz, co się wydarzy – przyznał Michał Probierz.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ cztery = 11

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top