Home / Aktualności / Fornalik o pracy sędziów w meczu z Pogonią
Fornalik o pracy sędziów w meczu z Pogonią
Ruch Chorzów - herb

Fornalik o pracy sędziów w meczu z Pogonią

W pierwszym meczu 11. kolejki Ekstraklasy Ruch Chorzów na własnym boisku przegrał z Pogonią, na co z pewnością po części wpływ mieli także sędziowie piątkowego pojedynku. Nic dziwnego, że po meczu do ich pracy odniósł się trener „Niebieskich” Waldemar Fornalik. Przypomnijmy, że Pogoń nie tylko strzeliła bramkę ze spalonego, ale też sędzia z boiska wyrzucił dwóch graczy Ruchu.

– Rzadko komentuję decyzje arbitrów, ale teraz muszę przyznać, że jestem zmaltretowany jego postawą i będę to mówił głośno. Dziwię się, że funkcjonuje w ekstraklasie. Przy czerwonej kartce Marka Szyndrowskiego miałem wrażenie, że miało to miejsce z boku boiska. Nie wiem, czy faul był na czerwoną kartkę? Przejrzałem statystyki i widzę, że my przy ośmiu faulach straciliśmy dwóch graczy, a Pogoń miała piętnaście fauli i nie dostała nawet żółtej kartki. A też było kilka zdarzeń, których sędzia nawet nie odgwizdał – powiedział Fornalik.

About Marek Polubiatko

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× siedem = 7

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top