Home / Aktualności / Dudka: Legia chciała zapłacić Wiśle, abyśmy pokonali Lecha
Dudka: Legia chciała zapłacić Wiśle, abyśmy pokonali Lecha
Dariusz Dudka - Wisła Kraków

Dudka: Legia chciała zapłacić Wiśle, abyśmy pokonali Lecha

Zawodnik Wisły Kraków w lecie przeniósł się do Lecha Poznań i ujawnił, że Legia Warszawa chciała kupić sobie mistrzostwo Polski. Dariusz Dudka potwierdza, że „Biała Gwiazda” w końcówce sezonu dostała propozycję finansową od „Wojskowych”, aby pokonali „Kolejorza”. Dzisiaj rano zaczął pisać o tym „Przegląd Sportowy”.

W ostatnim meczu sezonu okazało się, że Legia musi wygrać z Górnikiem Zabrze, zaś Lech musi przegrać z Wisłą Kraków. Dzisiaj „Przegląd Sportowy” ujawnia, że władze stołecznego klubu chcieli wydać pieniądze, aby zmotywować „Białą Gwiazdę”.

– Słyszałem, że naprawdę coś takiego miało miejsce, ale Arkadiusz Głowacki nie wyraził zgody na coś takiego. Zagraliśmy wszyscy fair play – zapewnił Dariusz Dudka, który wtedy nie wystąpił ze względu na uraz. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

– Sezon znacznie lepiej zaczęła Legia Warszawa, ale jak zaczęła grać mecze w Lidze Europy i później w fazie pucharowej to okupiła to wielkim wysiłkiem fizycznym. W fazie finałowej było widać, że „Wojskowym” brakuje świeżości i Lech to wykorzystał utrzymując równą formę – uważa 31-latek.

About Michał Nowacki

One comment

  1. Legia kupić :D ??? Pojebało was ??? To przecież i bez tego Wisła grała o wygraną w Poznaniu ?? A NIE ??? To może lech kupił sobie mistrzostwo ??? :D

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 2 = czternaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top