Home / Aktualności / Drągowski na liście mistrza Włoch?
Drągowski na liście mistrza Włoch?

Drągowski na liście mistrza Włoch?

Bartłomiej Drągowski znalazł się na celowniku mistrza Włoch. Juventus Turyn jest w stanie zapłacić pięć milionów euro za bramkarza i zostawić go w Jagiellonii Białystok na zasadzie rocznego wypożyczenia. „Przegląd Sportowy” donosi, że transfer ma zostać zrealizowany po weekendzie.

„Stara Dama” postanowiła szybciej działać na rynku transferowym, gdyż jest świadoma, że 17-latek znalazł się na liście życzeń innych klubów. Gianluigi Buffon ma już 37 lat, zaś młody golkiper spisuje się w białostockim klubie na tyle dobrze, że może on w przyszłości zastąpić Włocha. Wraz z początkiem sezonu 2015/2016 okazało się, że na stadionie „Jagi” zauważyć można wysłanników kilku zagranicznych klubów.

– Wiemy, że był dyrektor sportowy niemieckiego Hamburger SV, byli też skauci Bayernu Monachium czy Sportingu Lizbona. Patrzyli jak się Bartłomiej Drągowski spisuje na boisku, patrzyli jak trenuje, pytali o sprawy poza boiskowe. Jednak żadnych poważnych ofert na biurku nie mam, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Bardziej zorientowany powinien być jego menedżer – powiedział Cezary Kulesza.

– Kto podał wiadomość, że w przyszłym tygodniu transfer zostanie sfinalizowany? Ja nie mówię „tak”, ale i nie mówię „nie”. Prawdą jest, że drużyny zza granicy pytają o Bartłomieja i zapewniają, że zostanie on w Białymstoku na wypożyczeniu, aby grał regularnie i pracował nad swoimi umiejętnościami – oznajmił Mariusz Kulesza, bratanek prezesa drużyny i agent Drągowskiego.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− dwa = 7

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top