Home / Aktualności / Brosz zaniepokojony brakiem skuteczności
Brosz zaniepokojony brakiem skuteczności
Brosz Marcin – trener

Brosz zaniepokojony brakiem skuteczności

W drugim piątkowym spotkaniu Ekstraklasy Korona Kielce pokonała we Wrocławiu Śląsk. Mimo iż zwycięstwo cieszy, to jego wymiary już mniej. Tym bardziej że goście mieli w tym meczu mnóstwo doskonałych okazji strzeleckich.

– Pierwszą połowę moglibyśmy podzielić na dwa etapy. W pierwszym była wzajemna kontrola. Zarówno zespół z Wrocławia, jak i my czekaliśmy na to, co się wydarzy na boisku, kto pierwszy zaatakuje i kto się otworzy. Druga część I połowy to jak myślę, był to bardzo dobry okres mojego zespołu. Minusem była nieskuteczność. Zdajemy sobie z tego sprawę. Nad tym pracujemy ustawicznie. Tempo gry, liczba sytuacji bardzo cieszy. Martwi skuteczność. Pracujemy nad tymi elementami, ale samo stwarzanie okazji już jest ważne. Jestem przekonany, że będzie progres w naszej grze i będziemy zdobywać więcej bramek. II połowa spotkania to na pewno był inny mecz. My się nastawiliśmy na szukanie swoich szans w kontratakach i takie mieliśmy. Bartek miał świetną sytuację. Dystans by się powiększył. Końcówka to nerwy. Każda sytuacja Śląska, przy takiej pogodzie powodowała, że musieliśmy być czujni. Środek pola szczególnie się wykazał. Zagraliśmy bardzo przyzwoicie. Śląsk miał mało sytuacji, to na pewno cieszy – mówił po meczu Brosz.

About Marek Polubiatko

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 3 = dwadzieścia cztery

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top