Home / Piłka zagraniczna / Brazylijczyk opuści Camp Nou?
Brazylijczyk opuści Camp Nou?
Adriano Correia - FC Barcelona

Brazylijczyk opuści Camp Nou?

Chociaż Adriano Correia jest zadowolony z pobytu na Camp Nou to może on opuścić Barcelonę. Brazylijczyk jest rezerwowym i gra bardzo mało, więc agent jego postanowił rozejrzeć się za nowymi ofertami.

30-latek przegrywał ciągle walkę z takimi zawodnikami jak Dani Alves, Jordi Alba czy Jérémy Mathieu. W kampanii 2014/2015 zagrał tylko 16 razy w lidze hiszpańskiej, z czego 10 meczów rozpoczynał w wyjściowym składzie, zaś sześć jako rezerwowy.

– Adriano jest bardzo szczęśliwy w Barcelonie, dobrze dogaduje się ze wszystkimi i tworzy prawdziwą historię klubu. Mój klient jest wdzięczny Barcelonie za te wszystkie lata gry oraz tytuły, które wygrał z „Dumą Katalonii”. Jednak on chce grać częściej, więcej minut i tylko z tego powodu zostawi „Blaugranę”. Słuchamy na razie ofert i dopiero później usiądziemy do rozmów z władzami, aby znaleźć dobre rozwiązanie dla obu stron. Adriano chce więcej grać w klubie, który bierze udział w Lidze Mistrzów – zapewnił Paulo Afonso w „El Mundo Deportivo”.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


5 + = sześć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top