Home / Aktualności / Bramkarze reprezentacji Polski odmówili Lechowi
Bramkarze reprezentacji Polski odmówili Lechowi
Łukasz Skorupski - AS Roma

Bramkarze reprezentacji Polski odmówili Lechowi

Mistrz Polski próbował w lecie ściągnąć do siebie trzech polskich bramkarzy, którzy grają w zagranicznych klubach. Łukasz Skorupki wybrał wypożyczenie z Romy do Empoli, Przemysław Tytoń przeniósł się do niemieckiego VfB Stuttgart, zaś Tomasz Kuszczak wrócił na Wyspy Brytyjskie.

Tym samym władze z Bułgarskiej zdecydowały się, że klasowy i doświadczony bramkarz do Poznania przyjdzie w nowym roku. Wśród polskich klubów „Kolejorz” także szukał kandydatów, ale ani Bartłomiej Drągowski z Jagiellonii Białystok, ani Dušan Kuciak z Legii Warszawa, nie byli na sprzedaż.

– Nie udało nam się znaleźć nikogo lepszego, od tych bramkarzy, których mamy aktualnie. Oni są w stanie zapewnić nam bezpieczeństwo w T-Mobile Ekstraklasie, zaś bramkarza pod kątem europejskich pucharów poszukamy w przyszłym roku – rzekł Piotr Rutkowski.

Tym samym o miejsce w bramce poznaniaków powalczą Maciej Gostomski i Jasmin Burić, który wyleczył już swoją kontuzję. W odwodzie będą Krzysztof Kotorowski, który ma już 38 lat i służy wiedzą dla młodego Mateusza Lisa, który w lutym skończył 18-stkę.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× 7 = czternaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top