Home / Aktualności / Borysiuk wróci do Legii?
Borysiuk wróci do Legii?
Borysiuk Ariel, Foto: Borysiuk Ariel 2011 autorstwa Sławek

Borysiuk wróci do Legii?

Krzysztof Stanowski, który jest założycielem portalu Weszlo.com informuje, że Legia Warszawa chce pozyskać swojego byłego piłkarza. Ariel Borysiuk obecnie gra w Lechii Gdańsk, która zastanawia się jeszcze nad podjęciem decyzji. W poniedziałek spodziewana jest oficjalna decyzja, ale już teraz się mówi, że piłkarz wróci na Łazienkowską.

Pomocnik „Biało-zielonych” jest wychowankiem stołecznego klubu, gdzie grał w sezonie 2007/2008. Następnie przesunięty został do pierwszego składu „Wojskowych” i lata 2007-2011 spędził w Warszawie. Następnie odszedł do Niemiec do Kaiserslautern i po dwóch sezonach wrócił do Lechii Gdańsk, w której gra od lipca 2014 roku.

Legia jest zainteresowana tylko transferem definitywnym i nie zamierza wypożyczać zawodnika. Dla kibiców i klubu z Gdańska to wielka strata, gdyż Ariel Borysiuk jest podstawowym zawodnikiem i ma wielki wpływ na ofensywne ataki gdańszczan. Jutro Borysiuk ma w Legii przejść testy medyczne i podpisać kontrakt.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 − jeden =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top