Home / Aktualności / Borysiuk: Gol na 3:1 był dla nas jak gwóźdź do trumny
Borysiuk: Gol na 3:1 był dla nas jak gwóźdź do trumny
Borysiuk Ariel, Foto: Borysiuk Ariel 2011 autorstwa Sławek

Borysiuk: Gol na 3:1 był dla nas jak gwóźdź do trumny

Legia Warszawa nie dała wczoraj żadnych szans Lechii, którą pokonała 3:1. Gospodarze pozwolili sobie na zbyt wiele błędów, zaś gol na 3:1 odebrał jakiekolwiek nadzieje gdańszczanom. Ariel Borysiuk postanowił powiedzieć kilka słów po tym meczu.

– Legia zagrała przeciwko nam świetne zawody, była poukładana i wysoko postawiła nam poprzeczkę. Szkoda, że kiedy zdobyliśmy kontaktowe trafienie to za chwilę straciliśmy gola. Mieliśmy jeszcze wtedy nadzieję na dobry wynik, ale gol na 3:1 był dla nas jak gwóźdź do trumny – powiedział były pomocnik „Wojskowych”.

– Mieliśmy jeszcze ponad pół godziny, ale z taką Legią nie byliśmy w stanie strzelić drugiego gola jej. Mieliśmy problem z wejściem w ich pole karne i przeprowadzić jakąś groźną akcję. Trener kazał nam grać wysokim pressingiem i dopóki nie padł pierwszy gol dla nich to nam się udawało. Legia szybko odzyskała kontrolę w meczu, arbiter także podjął kilka niesłusznych decyzji przeciwko nam. Musimy jednak wyeliminować swoje błędy. Legia pokazała jak wiele dobrego wniósł Stanisław Czerczesow – dodał Borysiuk.

About Michał Nowacki

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


6 × = osiemnaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top