Home / Aktualności / Borecki o zatrudnieniu Podolińskiego
Borecki o zatrudnieniu Podolińskiego
Podbeskidzie Bielsko-Biała

Borecki o zatrudnieniu Podolińskiego

Po zwolnieniu z funkcji trenera Podbeskidzia Bielsko-Biała Dariusza Kubickiego jego miejsce zajął Robert Podoliński. Na kilka słów na temat całej zmiany zdecydował się prezes „Górali” Wojciech Borecki.

– Takie sytuacje w futbolu się często zdarzają. Korzystając z okazji, chciałbym podziękować trenerowi Kubickiemu za dotychczasową współpracę. Przejął zespół w trakcie poprzedniego sezonu, ale wyniki nie satysfakcjonowały nikogo, ani zarządu, ani samego trenera i stąd taka decyzja. Przed wyborem nowego trenera miałem sporo dylematów. Chętnych na to stanowisko było wielu, ale mój punkt widzenia sprowadzał się do tego, że to musi być Polak, młody trener z ambicjami i w tym kierunku szły moje poszukiwania. Wydaje mi się, że trener Podoliński jest uznawany za jednego z bardziej uzdolnionych szkoleniowców młodego pokolenia. Ma on swoje ambicje. Myślę, że człowiek uczy się przez całe życie, ale z pracy w Ekstraklasie w Cracovii trener Podoliński potrafił wyciągnąć wnioski. Życzę mu wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że będzie mógł dotrzeć do całego zespołu, a młodzi zawodnicy będą sukcesywnie podnosić swoje umiejętności i to wszystko będzie z korzyścią dla drużyny i całego środowiska piłkarskiego w Bielsku-Białej – komentował całą sytuację Borecki.

About Marek Polubiatko

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


1 + = pięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top