Home / Aktualności / Boisko nam przeszkodziło wygrać mecz
Boisko nam przeszkodziło wygrać mecz

Boisko nam przeszkodziło wygrać mecz

Lech Poznań jeszcze w poprzednim sezonie „deptał po piętach” Legii Warszawa i rywalizował z nią o mistrzostwo Polski. W obecnej kampanii ten sam klub pokazuje znacznie słabszą formę, wczoraj szczęśliwie zremisował z Zagłębiem Lubin 1:1.

Goście w sobotnim meczu pierwsi objęli prowadzenie za sprawą Bartosza Romaniaka, ale siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry wyrównał Mateusz Możdżeń i po ostatnim gwizdu arbitra nie poznaliśmy zwycięzcy. Klub z Bułgarskiej uważa, że boisko nie było w na tyle dobrym stanie, aby prowadzić mecz na wyrównanym poziomie.

– Nasza murawa była w złym stanie, w zasadzie stałe fragmenty gry pozwoliły oddać jakiś groźny strzał. O sytuację z pola karnego było naprawdę ciężko, ale Zagłębie pokazało, że można zagrozić bramce rywala w taki właśnie sposób. Nam to sprawiało więcej problemów, boisko to tylko jedna z przyczyn naszej słabszej postawy w sobotę – rzekł Bartosz Ślusarski.

– Od pierwszych minut szło nam słabo na murawie, rywal pokazał się ze znacznie lepszej strony, niż sugeruje to tabela. Widać było, że zdobędą gola i jest to tylko kwestia czasu, przed przerwą wyszli na prowadzenie i w pełni należał im się ten gol. Po przerwie pokazaliśmy charakter i wolę walki, próbowaliśmy wyrównać wynik rywalizacji i nam się udało. Mateusz Możdżeń codziennie długo ćwiczy wykonywanie rzutów wolnych, więc było to wczoraj widać – ujawnił pomocnik „Kolejorza”.

About admin_liga

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


dwa × 4 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top